Гороскоп на 2018 рік: що приготував для вас Жовтий Собака?

Господарем нового 2018 року стане Жовтий Земляний Собака, який відрізняється добродушністю, чесністю і відданістю. 2018 рік буде урівноваженим і гармонійним, якщо ми самі уникатимемо суперечок, конфліктів та завищених вимог до оточуючих.

Гороскоп на 2018 рік передбачає кардинальні перестановки на політичній та соціальній аренах. Собака не потерпить біля керма тих, хто нечесний на руку і агресивний. Господар 2018 року радить радіти тому, що маєш, а не гнатися за розкішшю і багатством.

Жовтий Собака принесе удачу в робочій і фінансовій сфері. Більшість людей навіть не здогадуються які перспективи та прибуток на них чекають. Але для цього потрібно стати працьовитішим та наполегливішим, а також не втрачати оптимізму в складних ситуаціях.

Собака від природи загартована й витривала тварина, тому зі здоров’ям у 2018 році турбот не буде.

Покровитель 2018 року загалом пророкує щастя та гармонію, добро поселиться в людських серцях. Не пощастити може лише тим, хто лінується, бреше та лицемірить.

Як потрібно поводитися і, чого остерігатися, щоб рік Собаки став щасливим і благополучним? По-перше, потрібно стати поступливішим і терплячішим. По-друге, не слід вплутуватися у конфлікти і «гарчати» на всіх підряд. По-третє, у будь-якій справі необхідно бути справедливим і щирим. Ось тоді гороскоп на 2018 рік принесе море позитиву, спокій душі та міцне здоров’я.

Гороскоп на 2018 рік – Овен

Гороскоп на 2018 рік передбачає Овну насичений період, в якому знайдеться місце як сюрпризам, так і проблемам. Але, якщо розумно підходити до важливих аспектів, то втрат можна уникнути. У фінансах Собака обіцяє стабільність. У любовній сфері все буде залежати не від обставин, а від вашої ініціативи. Зі здоров’ям краще не жартувати, а вчасно звертатися до лікаря.

Гороскоп на 2018 рік – Телець

Тельцю в рік Собаки сам господар буде заздрити. Хоча сподіватися тільки на удачу не варто, інакше можна відразу все втратити. Гороскоп передбачає стабільність у фінансах, нову посаду і переїзд на постійне місце проживання за кордон. Для того, щоб зміни погано не позначилися на здоров’ї, Тельцю потрібно частіше відпочивати, гуляти і дотримуватися режиму харчування.

Гороскоп на 2018 рік – Близнюки

Гороскоп на 2018 рік для Близнюків пророкує успішний період: коли і в роботі можна досягти висот, і підвищити духовний рівень, і створити міцну та щасливу сім’ю. Фінансами розкидатися не слід, навіть якщо вони не будуть вміщатися у гаманець. Зі здоров’ям у Близнюків проблем не передбачається, якщо назавжди попрощаються зі шкідливими звичками.

Гороскоп на 2018 рік – Рак

Ракам у 2018 році можна нічого і нікого не боятися, адже ви під надійним захистом Жовтого Собаки. Звичайно ж, розслаблятися не слід, особливо у фінансовій сфері. Інакше перспективні проекти перехоплять конкуренти. Гороскоп радить уважно дивитися навсібіч, щоб зустріти кохану людину. Загартовуючі процедури зміцнять здоров’я.

Гороскоп на 2018 рік – Лев

Гороскоп на 2018 рік для Лева обіцяє все найрозкішніше, перспективне і цікаве. Тільки не розгубіться, коли будете роздумувати над пропозиціями і підписувати документи. У коханні можливо все, але розсудливість має взяти верх. Якщо не смітити фінансами, то Левові можна і квартиру купити, і особистий бізнес відкрити. Почніть боротьбу зі шкідливими звичками.

Гороскоп на 2018 рік – Діва

Дівам Собака обіцяє метушливий, але цікавий рік. Якщо бути на позитиві і більше спілкуватися, то самотність вам не загрожує. В любовній сфері можлива зустріч, яка переверне життя. З фінансами все стабільно, але їх краще збирати і вкладати в особистий бізнес. Для зміцнення здоров’я Дівам слід дотримуватися режиму харчування і не хандрити.

Гороскоп на 2018 рік – Терези

Терезам 2018 рік не віщує нічого поганого і негативного, але багато чого буде залежати від внутрішнього настрою і самоконтролю. Якщо Терези загострять увагу на важливих аспектах життя, то стануть переможцями. У любові та кар’єрі буде помітне зростання, тому сумувати приводу немає. Щодо здоров’я – необхідно зміцнювати імунітет та одягатися «по погоді».

Гороскоп на 2018 рік – Скорпіон

Скорпіону гороскоп на 2018 рік радить бути завжди пильним, тоді життя буде схоже на прекрасну казку. Не ставте собі палиці в колеса, якщо доля підкине шанс змінити роботу, влаштувати особисте життя і отримати гідну посаду. Щодо здоров’я – Скорпіон «міцний горішок», але банальна застуда може «вкласти» у ліжко навіть такого силача.

Гороскоп на 2018 рік – Стрілець

Жовтий Собака пророкує Стрільцю майже ідеальні часи: коли і грошей вистачає, і в любові можна скупатися. Але зазнаватися Собака не радить, інакше можна все одразу втратити. У покупках Стрільцеві потрібно бути економнішим, а у спілкуванні з людьми стриманішим. Ну, а щоб виглядати молодше і стрункіше, не варто забувати про дієту і спорт.

Гороскоп на 2018 рік – Козеріг

Гороскоп на 2018 рік не радить Козерогам мріяти і спочивати на лаврах завчасно. Працювати доведеться за сімох, щоб налагодити фінансове становище і досягти грандіозних успіхів. Проте в любовній сфері ні хмаринки, ні краплинки. Собака особисто познайомить Козерога з людиною, якій він без сумніву зробить офіційну пропозицію.

Гороскоп на 2018 рік – Водолій

У 2018 році Водолію ніщо і ніхто не загрожує, окрім самого себе. Якщо оптимістичний настрій не розтрачений, то можна сподіватися на успіх і благополуччя. Гороскоп пророкує чимало гарних новин, вірних друзів та яскравих подій в особистому житті. Щоб імунітет і здоров’я були на високому рівні, потрібно не забувати про спорт, дієту і пробіжки.

Гороскоп на 2018 рік – Риби

Рибам гороскоп на 2018 рік пророкує чимало цікавого і неоднозначного. Щоб не упустити можливості реалізуватися, потрібно працювати і налагоджувати ділові контакти. У фінансовій сфері Рибам слід виключити ризики і авантюри. В особистому житті можлива доленосна зустріч та укладення шлюбу. Ну, а якщо хочете бути здоровими, то не бійтеся лікарів.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *