Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 27 листопада – 3 грудня

Тиждень з 27 листопада по 3 грудня буде сприятливим як для активної діяльності, так і для розслаблення і медитації. Місяць цього тижня продовжує рости, отож ці дні сприятливі для будь-якої активності, особливо у фінансовій сфері.

Овен

У понеділок спробуйте налаштуватися на роботу. У середу з’явиться нагода застосувати ваш інтелектуальний потенціал, це допоможе досягти успіху і визнання оточуючих. У четвер бажано не сперечатися з керівництвом і не створювати конфліктну ситуацію. Спробуйте реально оцінювати свої можливості і не засмучуватися через дрібниці, в разі невдачі просто виправте допущені помилки і ви досягнете мети. Давайте трохи менше обіцянок, виконати їх буде важко. Субота – законний день відпочинку, але в неділю розумно сплануйте час, вам багато чого потрібно буде встигнути.

Телець

Сміливість і рішучість дозволять вам реалізувати ділові плани. Це розширить ваші можливості. Може виникнути сприятлива ситуація, яка допоможе вам піднятися кар’єрними сходами. Тільки не заразіться зірковою хворобою. Спробуйте не відмовляти в допомозі людям, які звернуться до вас.

Близнюки

На цьому тижні ви здатні на якісний ривок у професійній сфері, ви також успішно впораєтеся з наведенням ладу вдома. Добре було б також зайнятися своїм здоров’ям, відпочити в санаторії або запланувати подорож. Загалом – можете займатися всім, чим завгодно – все буде вдало. У середу буде відмінно вдаватися підготовка звітів, ймовірно, доведеться багато працювати з паперами і дзвінками, спілкуватися з людьми. Починаючи з четверга спробуйте знизити робоче навантаження до мінімуму.

Рак

Понеділок і вівторок пройдуть у спокійній обстановці, що дозволить завершити важливі справи і не втомитися. Починаючи з середи події почнуть набувати непередбачуваності. Цілком можливо, що вони відкриють для вас блискучі перспективи і у справах, і в особистому житті. Підвищене навантаження здаватиметься непосильним, але незабаром ви відчуєте, як відкриється друге дихання. У суботу ви познайомитеся з новими людьми.

Лев

Понеділок і середу присвятіть особливо активній роботі, так як результат буде прямо пропорційний витраченим зусиллям. У вівторок можна несподівано легко досягти своїх цілей, головне, аби вони були поставлені. Стриманість, серйозність і готовність піти на виправданий ризик можуть привернути до вас увагу керівництва і викликати його повагу. У вихідні не варто нав’язувати свою волю близьким людям, ви набагато легше досягнете мети, якщо не будете на них сильно тиснути. Не вірте нічиїм обіцянкам, особливо в суботу, обставини складуться по-іншому.

Діва

Цього тижня для досягнення бажаних результатів необхідно використовувати такі якості, як м’якість, гнучкість і вміння йти на компроміс. У цьому разі ви з легкістю подолаєте всі перешкоди і опинитеся переможцем, навіть у найскладніших ситуаціях. Не відмовляйтеся від можливості допомогти друзям, оскільки в найближчому майбутньому ви можете помінятися ролями. У четвер ви можете зіткнутися з проблемами в колективі, діти можуть поскаржитися на однокласників. Перш ніж висловлюватися з цього приводу, спробуйте розібратися в ситуації.

Терези

Перша половина тижня може виявитися вельми напруженою. У вівторок і середу бажано не приймати важливих рішень, вам буде важко зробити вибір. Спробуйте уникати конфліктів – вони можуть суттєво відбитися на вашому фінансовому становищі. Друга половина тижня сприятлива для творчих планів і задумів, але без своєчасної реалізації вони зникнуть назавжди. Субота сприятлива для відпочинку на природі, тільки одягайтеся тепліше.

Скорпіон

Можливі значні успіхи у сфері самоосвіти, вивченні мов і просуванні кар’єрними сходах. Ви опинитеся в центрі цікавих подій і в компанії яскравих, розумних, талановитих людей. І це саме ваше коло! У ньому ви будете сяяти. До того ж зірки пророкують вам фінансовий успіх і гармонію в особистому житті.

Стрілець

На цьому тижні вам необхідно зберігати ясну голову і тверезість думок. Підтримка впливових людей в середу допоможе вам зайняти нові позиції в діловій сфері. У четвер велика ймовірність коротких робочих поїздок, які змучать вас втомитися. Плани, намічені у п’ятницю, можуть не виправдати витрат часу і сил. У суботу відверта розмова з близькими людьми дозволить вирішити проблему, яка давно хвилювала вас.

Козеріг

Настає досить сприятливий у творчому плані тиждень, звичайно, якщо не лінуватися. Все, що б ви не захотіли – виходитиме легко, це може вас навіть здивувати. Можливо, варто почати щось зовсім нове. Приділіть достатньо уваги своїм дітям, їм потрібні ваші поради та контроль, інакше можливі проблеми з успішністю.

Водолій

Ваші справи йдуть на лад, але важливо не злякатися раптової удачі і не почати метушитися на радощах. Понеділок варто присвятити вирішенню сімейних проблем, приділіть увагу батькам. В середині тижня спробуйте відмовитися від будь-яких поїздок і не пускати в будинок сторонніх людей. Намагайтеся уникати перевантажень на роботі, зайва зайнятість не тільки не залишить часу, щоб радіти життю, але й може негативно позначитися на здоров’ї. Неділя – сприятлива для тих, хто шукає мудрості або захисту.

Риби

Використання нових ідей і технологій в роботі дозволять вам досягти важливих результатів. У понеділок будьте уважні у виборі джерел інформації, ймовірні неточності й перекручування. Конфліктну ситуацію в четвер бажано вчасно обійти, довіряйте своїй інтуїції. Згадайте про накопичені домашні справи і проблеми не в останній момент. Це цілком сприятливі дні, щоб створити у себе вдома затишок і навести лад, змінити інтер’єр.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *