Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20-26 лютого

Цього тижня очікуйте на сюрпризи та приємні зустрічі. Старайтеся уникати конфліктів та небезпечних місць, і тоді вдалий тиждень вам гарантовано!

Овен (21 березня – 20 квітня)

Очікуйте на важливу зустріч у понеділок. А от вівторок – найкращий день у лютому для початку нової справи, реєстрації діяльності або відносин. У середині тижня різко підвищується аварійність, зміни несприятливі. Цінні ідеї можуть з’явитися на вихідних. Залишайтеся на своєму місці, адже комусь може терміново знадобитися ваша допомога.

Сприятливі дні: 24, 25 лютого. Будьте уважні: 26.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Поставте на перший план турботу про своє здоров’я. Спорт та активний відпочинок замініть спокійними прогулянками, дихальними вправами. До п’ятниці у вас хороші шанси опинитися у потрібний час разом з потрібними людьми і зав’язати тривалі корисні відносини. Наприкінці тижня очікуйте сюрпризів від другої половинки. Відпочивати краще вдома.

Сприятливі дні: 20 та 21. Будьте уважні: 22 лютого.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Нові знайомства обіцяють захопливі перспективи. Можете опинитися між двома вогнями або вас завалять цікавими пропозиціями. Вибір потрібно зробити на початку тижня. П’ятниця – ідеальний день для романтичних заходів. Пам’ятайте, у всьому важливий баланс. Є ризик конфлікту з колегою. Будьте обережні на дорогах і у спортзалі!

Сприятливі дні: 20, 24 лютого. Будьте уважні: 26.

Рак (22 червня – 23 липня)

Досягне успіху той, хто вміє працювати ліктями. Час змінювати стереотипи відносин. Самостверджуйтеся у професійній сфері, але в особистих відносинах будьте, як зазвичай, милі та розсудливі. Все важливе потрібно зробити на початку тижня. На вихідних запасіться терпінням. Дійте заради майбутнього, але уважно дивіться під ноги. Це небезпечні дні.

Сприятливі дні: 24 та 26. Будьте уважні: 23 лютого.

Лев (24 липня – 23 серпня)

У вас з’явиться все необхідне, але є одна умова – ні вороги, ні конкуренти не повинні знати, що ви плануєте зробити. Ваш девіз на цей тиждень – сталість. Якщо недавно були труднощі, вони знову можуть виникнути до вихідних. Будьте розсудливими – і зможете успішно вирішити складне питання. Постарайтеся не потрапити в зону ризику. У коханні зберігайте вірність.

Сприятливі дні: 20, 25 лютого. Будьте уважні: 26.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Необхідно діяти швидко, без вагань. Щось нове, цікаве прийде у ваше життя. Розпочаті справи приведуть до їхнього розширення. У ваше життя може повернутися те, що ви втратили. У вихідні займіться домашніми справами. Кращий відпочинок – у колі сім’ї.

Сприятливі дні: 20 та 21. Будьте уважні: 26 лютого.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Спокійні та врівноважені Терези можуть на цьому тижні пережити кризу відносин. У ваших руках опиниться ключ від таємниці, яка стосується ваших інтересів. Якщо ви вільні – можете діяти на свій страх і ризик, якщо в шлюбі – не з’ясовуйте відносин у вихідні. Присвятіть кінець тижня спорту, покупкам, але – ніякого екстриму.

Сприятливі дні: 24, 25 лютого. Будьте уважні: 22.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Атмосфера в колективі буде напруженою. Ваша інтуїція буде близькою до ясновидіння. Не призначайте на вихідні зустрічі та заходи. На вас чекають сюрпризи. Можливо, доведеться швидко взяти участь у несподіваній справі. Але, якщо ви почуваєтесь нездоровим – це сигнал до того, щоб провести ці дні вдома.

Сприятливі дні: 21 та 26. Будьте уважні: 25 лютого.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Прекрасний день для поїздки, участі в конкурсі, працевлаштування – вівторок. Навіть, якщо вас не влаштовують якісь умови, пізніше вони зміняться у вашу користь. Прислухайтеся до того, що вам радять. Цього тижня ви можете легко закохатися, але остерігайтеся зрад. Виправити ситуацію буде тяжко, майже неможливо.

Сприятливі дні: 20, 24 лютого. Будьте уважні: 26.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

На цьому тижні є тільки один день, коли можна робити вклади та інвестиції – це вівторок. У будинку може виникнути привід для ремонтних робіт. Керуйтеся правилом робити тільки необхідне, і не більше того. Можливі проблеми зі здоров’ям, травми. Кращі знахідки на вас чекають у сфері інформації. Спілкування краще на відстані.

Сприятливі дні: 21 та 24. Будьте уважні: 22 лютого.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Можливі несподівані та неймовірні події. Для багатьох Водоліїв цей тиждень виявиться найважливішим у році. Зберігайте пильність та проявляйте кмітливість. Знайомства та пропозиції унікальні, вони обіцяють прекрасні перспективи. Чітко розділяйте нові інтереси на корисні та авантюрні. Не спалюйте мости, особливо в особистих відносинах. У ділових контактах точно прораховуйте свою вигоду.

Сприятливі дні: 20, 21 лютого. Будьте уважні: 25.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Рішення багатьох проблем лежить на поверхні. Вам навіть може здатися, що сама доля зводить вас із новими людьми. Навіть, якщо доведеться зайнятися неприємною справою, компенсація не змусить на себе чекати. Не витрачайте кошти, особливо наприкінці тижня. Великий ризик збитків, крадіжок і непотрібних покупок.

Сприятливі дні: 21 та 22. Будьте уважні: 26 лютого.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *