Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2–8 квітня

На цьому тижні кожному потрібно уникати переохолодження і зайвий раз не нервуватися, з приводу і без.

Овен

Вас буде супроводжувати успіх, але тільки якщо ви проявлятимете ініціативу. На інших надії мало, зараз кожен сам за себе. Втім, у понеділок прихильну увагу керівництва і колег вам забезпечено. Оберігайте хороші відносини між близькими для вас людьми від образ і непорозумінь. Події, початок яким буде покладено на цьому тижні, можуть набути невідворотний характер. У середу можлива емоційна нестійкість і підвищена вразливість. Субота – вдалий день для складання планів і нових проектів.

Телець

Гарний тиждень для закінчення незавершених справ, у ці дні легко можна надолужити згаяне. У ваших силах змінити відносини з оточуючими на краще. Утримайтеся від критики, будьте тактовнішими. У понеділок і п’ятницю вам краще не вступати в суперечки, вони не принесуть нічого конструктивного. Вівторок сприятливий для поїздок, будуть успішні відрядження. У четвер чекайте цікаву інформацію, яка дозволить вам, використовуючи свої зв’язки і можливості, просунутися кар’єрними сходами. Не забувайте про свій дім, вихідні проведіть з сім’єю.

Близнюки

Всі думки цього тижня будуть наштовхувати вас на роздуми про відпочинок. Навіть, якщо відпустка ще далеко, саме час забронювати готель на березі озера або моря. І спробуйте не перевантажувати себе роботою. Тим більше, що в цій сфері все буде спокійно. Ви зумієте швидко і ефективно вирішити всі нагальні справи. І скласти графік так, щоб вам було зручно.

Рак

На цьому тижні традиційний підхід до вирішення ділових проблем не завжди буде вдалим: можливо, вам варто переглянути деякі погляди. У вівторок може виникнути ефект дежавю. Втім, цілком можливо, що це справді вже відбувалося з вами: ті ж люди, ті ж ситуації, схожі слова і ваша реакція. У вихідні кохана людина приємно вас здивує. Нудно вам з нею точно не буде.

Лев

Настає сприятливий час для кар’єрних досягнень, але для цього вам доведеться підвищити свій професійний рівень, взяти на себе відповідальність. У вівторок проявіть рішучість і активність, а якщо виникнуть якісь неточності, то найближче майбутнє розставить все по своїх місцях. Не відмовляйтеся від допомоги оточуючих. Це не поставить вас в залежність від них. У п’ятницю краще не планувати ділових зустрічей і переговорів з партнерами, вас навряд чи підтримає керівництво.

Діва

Ретельно аналізуйте події, що відбуваються, спираючись на життєвий досвід і логіку. Не слідуйте за чужою думкою. Спробуйте утриматися від відкритої критики колег по роботі. Можливе кар’єрне зростання і перехід на нову посаду. Намагайтеся уникнути зіркової хвороби. Попереду на вас чекає щось новеньке, і воно обіцяє справжній успіх і поліпшення фінансового становища. Однак ваші плани можуть не збігтися з задумами вашої половинки.

Терези

Цей час сприяє вирішенню робочих проблем, ви зможете впоратися з усіма спірними питаннями. Якщо ви задумали змінити роботу, то здійснюйте свої задуми, тим більш, якщо у вас  з’являться цікаві пропозиції. Найбільш сприятливим днем для вас буде вівторок. Намагайтеся покладатися на свою інтуїцію і частіше посміхатися.

Скорпіон

Будьте об’єктивні в оцінках власних можливостей. Планувати варто тільки те, що в даний момент буде вам під силу. На роботі вас чекає успіх і підвищення. Але спробуйте поводитися стримано, слухайте оточуючих уважно, не пропускайте важливих новин. Витратьте свої сили і енергію на налагодження нових ділових зв’язків. Вдома і в родині вас очікує спокій і благополуччя. У суботу проведіть день творчо, реалізуйте ваші давні задуми. Неділя – відмінний день для відпочинку.

Стрілець

Оптимістичний настрій дозволить вам легко прослизнути повз перешкоди і вийти переможцем практично з будь-якої ситуації. На початку тижня бажано нікуди не спізнюватися, непунктуальність може стати причиною проблем. У середу узгодьте і уточніть все до дрібниць, щоб роботу не довелося переробляти. У четвер не варто починати розмови про проблему з керівником, він сам підніме цю тему, і ви опинитеся в більш вигідному світлі. У неділю не дозволяйте родичам обтяжувати вас своїми проблемами.

Козеріг

На цьому тижні у вас з’явиться можливість завершити давній проект і навіть отримати від цього не тільки моральне, а й матеріальне задоволення. Понеділок обіцяє бути досить виснажливим і сумбурним, але це не завадить вам продовжити трудові подвиги і чималого досягти. У четвер вам доведеться відстоювати свої інтереси без допомоги з боку, використовуючи свій багатий життєвий досвід, і зірки вважають, що ви приречені на перемогу. У вихідні вас можуть порадувати цікаві зустрічі і нові знайомства.

Водолій

Заспокойтеся і не метушіться – пливіть за течією. В потрібний час вона сама винесе вас туди, куди слід. А ось чинити опір зараз марно. На роботі можливі проблеми, пов’язані з браком інформації. Втім, не забувайте, що чим менше знаєш – тим міцніше спиш. Спробуйте раціонально витрачати ваші сили, уникайте перевантажень. Хоча б короткий відпочинок вам просто необхідний. Понеділок і вівторок сприятливі для ділових зустрічей і підписання контрактів. У п’ятницю можливі звістки від далеких (в географічному плані) друзів або родичів. У неділю відмовтеся від непотрібних зустрічей.

Риби

Спробуйте не форсувати події. Не йдіть на невиправданий ризик, вирішивши взяти занадто велику висоту. Інакше вам багато чим доведеться пожертвувати, а це того не варте. Прямота і цілеспрямованість допоможуть вам досягти бажаного успіху в професійній сфері. Субота – найсприятливіший день для вирішення сімейних проблем. Більше часу проводьте з дітьми.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *