Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13-19 лютого

Цей тиждень вдалий для наведення ладу в оселі, а також в особистих відносинах. Присвятіть вільний час рідним, робіть приємні подарунки. Удача супроводжуватиме тих, хто не сидить на місці, а досягає поставлених цілей.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Не загострюйте увагу на недоліках своїх ділових партнерів, краще обговоріть спільні проблеми. Любовні флюїди будуть витати в повітрі. Цього тижня для вас відкриється багато нових можливостей, прикладіть максимум зусиль, аби їх реалізувати. У четвер і п’ятницю усі зміни будуть вдалими. Почніть боротьбу зі шкідливими звичками, зайвою вагою. Якщо в неділю вам будуть пропонувати щось нове – погоджуйтеся!

Сприятливі дні: 16 та 19. Будьте уважні: 15 лютого.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Займіться важливими справами в понеділок, інакше вам будуть давати все нові й нові доручення. У вівторок жінки легко знайдуть взаєморозуміння з чоловіками, але можливі й конфлікти між ними. Очікуйте на сплеск почуттів цього тижня. Новий інтерес затьмарить всі попередні. Якщо ви у шлюбі та задоволені відносинами, то знайдіть собі заняття до душі.

Сприятливі дні: 16, 19 лютого. Будьте уважні: 17.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Для вас зараз ідеальний час для навчання, відряджень та особистих справ далеко від дому. У понеділок будьте уважні там, де збігаються інтереси. Якщо вас обманюють в дрібницях, пізніше будуть виявлені й більш серйозні проблеми. Будь-які пропозиції у четвер – до великих грошей. Уважно слідкуйте за здоров’ям! Навіть якщо у вас немає вільного часу, присвячуйте фізичним вправами хоча б кілька хвилин щодня.

Сприятливі дні: 14, 15. Будьте уважні: 17 лютого.

Рак (22 червня – 23 липня)

Лютий – вдалий місяць для кар’єри. Ситуації у родині нагадають вам байку про Лебедя, Рака та Щуку. Проте на роботі очікуйте багато цікавих справ і симпатій колег. Постарайтеся повністю ізолювати себе від домашньої обстановки, аби задовольнити свої інтереси. У вихідні добре було б поприбирати в своїй шафі та викинути звідти все непотрібне. Також не забувайте про своїх рідних – зробіть їм приємні подарунки.

Сприятливі дні: 13 та 16 лютого. Будьте уважні: 18.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Незабаром з’явиться нова справа, яку необхідно вирішити із надійним партнером. Цікаві перспективи відкриються далеко від дому, як в діловому, так і в особистому плані. Не розголошуйте чужі таємниці, щоб не створити проблеми. У четвер займіться прибиранням, винесіть із будинку непотрібні речі, а в неділю – відправтеся за новими.

Сприятливі дні: 13 та 19. Будьте уважні: 18 лютого.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Дрібні справи вирішуйте у понеділок. Усі прохання та заяви озвучуйте голосно. Жінкам не рекомендується починати важливі справи у вівторок, оскільки велика ймовірність невдачі. Для нововведень вдалим є четвер. Неділю проведіть із сім’єю, але не вдома.

Сприятливі дні: 13, 16 лютого. Будьте уважні: 19.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Велика ймовірність закохатися у когось із нових знайомих, але будьте з цим обережні. Важливо зберігати взаєморозуміння у співпраці, інакше розбіжності призведуть до конфліктів. Якщо проблеми все ж виникнуть, вирішити їх буде легше в неділю.

Сприятливі дні: 14 та 19. Будьте уважні: 15 лютого.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Спробуйте відкласти на потім все, що зачекає, і займіться підготовкою нових справ. Влаштуйте мозковий штурм, обговоріть із партнерами нові ідеї. Брати участь в конкурсі, а також відсилати резюме краще у вівторок. Візит до керівництва з новою ідеєю може несподіваним чином вплинути на вашу кар’єру. Не змінюйте плани, довіряйте собі – інтуїція в цьому допоможе. У неділю оновіть гардероб, зробивши акцент на червоному.

Сприятливі дні: 13, 16 лютого. Будьте уважні: 18.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Тиждень вдалий для нововведень. Беріться за справи ризиковані та захоплюючі, щоб не згас ентузіазм. Не соромтеся запитувати поради у більш досвідчених людей. Бурю емоцій викличе нове завдання в середу, від якого не можна відмовлятися. Перестаньте думати про минуле та розпрощайтеся з ним назавжди. Настає пора оновлень, тому почніть із зовнішності.

Сприятливі дні: 14 та 16. Будьте уважні: 15 лютого.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Направте свій творчий запал на домашні справи. Ремонт у будинку виконуйте швидко. Головне – більше світла, фарб і комфорту. Утримайтеся від важливих кроків у справах в середу, вичікуйте, стежте за новинами. У четвер вам вдастся виконати багато справ та організувати інших. Слідкуйте за своїми речами у неділю, не випускайте з рук гаманці та гаджети.

Сприятливі дні: 13, 16 лютого. Будьте уважні: 14.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Вже з початку тижня керівництво зажадає результатів вашої праці, а у вас ще непочатий край роботи. Зробіть щось одне – і відзвітуйте. Кращий час для нововведень, а також далекої поїздки – друга половина дня середи. Можна купувати техніку, електроніку. Використовуйте свій шарм для практичних цілей і всі будуть у виграші.

Сприятливі дні: 15 та 16. Будьте уважні: 18 лютого.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Думайте не про гроші та задоволення, а про кар’єру. Відповідний день для співбесіди, відсилання резюме, а також зустрічі зі спонсором – вівторок. Вдалий день для далекої поїздки – четвер. Не шукайте у вчинках свого коханого прихований сенс, а також не надавайте великого значення обіцянкам. Для вас важливіше – власні успіхи.

Сприятливі дні: 16, 18 лютого. Будьте уважні: 19.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *