Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10-16 липня

Гарний час для нових справ, до яких раніше не наважувалися приступити. Будьте активними та слідкуйте за своїм здоров’ям. Присвятіть свій вільний час сім’ї та коханій людині.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вдалий час для початку нових проектів, оформлення угод, кооперації, великих придбань – з понеділка по середу. На ваш вибір будуть сильно впливати емоції. Остерігайтеся бути на гачку у своєї симпатії та звалити на себе непотрібну відповідальність. У суботу проявіть щедрість по відношенню до тих, кого любите. Також це хороший день для весілля та інших сімейних подій.

Сприятливі дні: 10 та 15. Будьте уважні: 14 липня.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Стіни будинку та офісу тиснуть на вас, обмежуючи інтереси та ініціативу. Відпросіться у відрядження або займіться справою, що вимагає переміщень і контактів. З партнером по шлюбу добре мати спільні захоплення. Подорожі, курси іноземної мови, придбання та освоєння новинок комп’ютерної техніки (понеділок, середа) зроблять ваші відносини більш змістовними. У неділю – лише відпочинок!

Сприятливі дні: 10, 12 липня. Будьте уважні: 16.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Перша половина тижня обіцяє удачу мандрівникам і учням. Корисно все, що несе розширення, збільшення можливостей – у п’ятницю. Приймайте пропозиції відразу. Однак з керівництвом ваша взаємодія має бути віртуозною. Субота – вдалий день для сміливих планів, але в неділю можна обпектися у прямому та переносному сенсі.

Сприятливі дні: 11 та 12. Будьте уважні: 13 липня.

Рак (22 червня – 23 липня)

Цей тиждень відкриє великі можливості для тих, хто налаштований на зміни. Можна змінити роботу, житло, країну проживання або зробити перші кроки в цьому напрямку. У вівторок зверніть увагу на незвичайну новину, пораду. Не вірте обіцянкам в четвер. А от субота – вдалий день для любові та сімейних заходів.

Сприятливі дні: 12, 14 липня. Будьте уважні: 16.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Не стрибайте вище своєї голови, а скористайтеся тим, що вам запропонують. У понеділок відповідний момент визначитися з відносинам – розлучитися, повернутися або зміцнити їх вчинком, якого від вас чекають. У четвер далеко не всі будуть чесними та безкорисливими, тому остерігайтеся таких людей. Вам буде тяжко миритися з неминучим. Вихідні присвятіть собі, влаштуйте шопінг, вечірку з друзями.

Сприятливі дні: 15 та 16. Будьте уважні: 10 липня.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

У вашому житті все добре, хоча може виникнути відчуття, що події розвиваються не за вашим сценарієм. Але чим більше проблем, тим ви більш прагматичні. Понеділок – день одкровень та відкриттів. Діліться своїми ідеями з тими, кому вони цікаві. Вівторок використовуйте для підготовлених заходів. Слідкуйте за тим, що вам сниться, адже там можуть бути корисні підказки. Суботу присвятіть особистому життю, а неділю – улюбленій справі.

Сприятливі дні: 11, 16 липня. Будьте уважні: 13.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Події першої половини тижня будуть непередбачуваними, і все необхідно планувати із запасом часу. У понеділок будь-яка помилка може виявитися фатальною. Несподіване рішення поточних проблем з’явиться у вівторок. Говорити про почуття, досягати нового рівня близькості добре в п’ятницю. А на суботу плануйте прийом гостей. Разом із партнером можна багато чого зробити, однак будьте готові поступитися.

Сприятливі дні: 11 та 15. Будьте уважні: 10 липня.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Понеділок – день складного вибору, з яким не можна помилитися. Дрібні втрати не повинні лякати. Потрібно вчасно побачити слабкі ланки процесу та направити туди свій вплив. Зробіть близьким несподіваний подарунок, їм буде приємно. Легко вдасться те, чого ви не могли зробити раніше. Субота – хороший день для швидких справ. Будьте обережні наприкінці тижня. Чим би не займалися – бережіть голову.

Сприятливі дні: 14, 15 липня. Будьте уважні: 10.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Перша половина тижня – вдала. Варто звернути увагу на нові можливості, спробувати свої сили в новій справі. У п’ятницю багато чого залежить від вміння заручитися підтримкою співрозмовника. Хороший день для сімейної зустрічі, вирішення фінансових питань. Успіх в контактах з впливовими людьми гарантовано в суботу. З коханням або дітьми будуть пов’язані великі переживання і витрати.

Сприятливі дні: 10 та 11. Будьте уважні: 14 липня.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Не допускайте відвертості з конкурентами. Остерігайтеся підвищеного інтересу до ваших джерел доходів та особистого життя. У першій половині тижня дотримуйтеся вислову «кожен – сам за себе». Корисні заходи, де ви поєднуєте різні цілі – спорт, ділові або романтичні контакти. На суботу можна запланувати сімейний вікенд. А у неділю, розгрібаючи завали, зробіть прибирання. Краще – без помічників.

Сприятливі дні: 14, 16 липня. Будьте уважні: 10.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Вдалі дні для нових справ – понеділок та середа. Час зайнятися інноваціями, якщо хочете заробляти більше. Приймайте всі запрошення, навіть якщо доведеться змінити інші плани. Ви можете змінити роботу, знайти особисте щастя. У напружених ситуаціях рекомендується відступити, затримати відповідь. П’ятниця – вдалий день для грошових справ. Інформація – ваше все. Спілкуйтеся з людьми свого кола.

Сприятливі дні: 11 та 16. Будьте уважні: 10 липня

Риби (20 лютого – 20 березня)

Вам можуть довірити важливі секрети. Будьте обережні в делікатних питаннях та не вважайте свою інтуїцію бездоганною. У четвер бережіть здоров’я, не застосовуйте нових методів лікування. П’ятниця – вдалий день для нових справ. Можна отримати бажану увагу, любов та подарунки у суботу. Не варто ризикувати у неділю.

Сприятливі дні: 14, 15 липня. Будьте уважні: 16.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Наталя Басюк

Автор

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *