Гаманці ручної роботи: вибираємо стильне шкіряне портмоне для чоловіка

Шкіряний гаманець є незамінною річчю для чоловіків різного віку. Впорядкованість відділів і завидна якість – ось основні критерії на користь цього виробу. Яскравою можливістю звернути увагу оточуючих на свій соціальний статус і матеріальне становище для багатьох представників сильної статі є гаманець.

Елітний аксесуар

Складно собі уявити успішного підприємця, що виймає з кишені пом’яті купюри, оскільки це створює не найкраще враження. Сучасні чоловічі гаманці ручної роботи з натуральної шкіри здатні захистити гроші від впливів навколишнього середовища. Також в якісному виробі з натуральної шкіри можна зберігати кредитні та візитні картки. Найбільш оптимальним вибором для успішних чоловіків, що займаються бізнесом, є шкіряні брендові моделі.

Види виробів

Портмоне для чоловіків – вічна класика. Який би стиль не мав чоловік – джинсовий або строгий офісний, стильне фірмове портмоне завжди буде елегантним доповненням до нього. Всі гаманці для чоловіків поділяються на такі види:

  • Кишенькові (призначені для зберігання банкнот і дрібниці), які, завдяки витонченому дизайну і мініатюрності, зручно носити з собою.
  • Складаються навпіл (призначаються для зберігання банкнот).
  • Складаються в 3-ри рази (призначаються для зберігання пластикових карток).

Особливості

Сучасні чоловічі портмоне включають в себе відділи для: проїзних квитків; візитних карток; кредитних карток; водійських прав; грошей. Гаманці, які призначені для зберігання документів, передбачають велику кількість віконець. Класичне чоловіче портмоне виконується в темних або нейтральних відтінках. Єдиним декором в цьому випадку є фурнітура, виконана з безпечного та якісного металу. Шов і застібки цієї моделі виконуються вощеними нитками пристойної товщини.

Каприз моди

«Не такі ми багаті, щоб купувати дешеве» – говорить відома мудрість. Сучасні чоловічі гаманці ручної роботи виконують у строгому лаконічному дизайні. Вироби відрізняються від своїх «родичів» дуже якісною фурнітурою та великим різноманіттям модельних «штучок».

Елегантно і надійно

Незалежно від віку і соціального статусу, більшість чоловіків зможуть порадіти як великій кількості «віконець« і відділень, так і витонченому розміру і стильному дизайну моделі. Завдяки цим особливостям вироби з легкістю поміщаються у внутрішній кишені піджака або куртки.

Цікавий момент

Особливістю портмоне ручної роботи є те, що кожна модель є суто індивідуальною. Так, теляча шкіра відрізняється вишуканим природним відтінком. У зв’язку з цим штриховая розкладка є унікальною і неповторною.

Переваги

До основних плюсів моделі ручної роботи слід віднести: міцність; акуратність; демократична вартість; розкішний, по-справжньому унікальний дизайн; незвичайний стиль; відповідний розмір; розумне розташування кишень; зручність в експлуатації; комфорт. Виріб, виготовлений вручну, являє собою чудовий подарунок для більшості чоловіків. Незалежно від віку і статусу, кожен представник сильної статі буде радий мати у себе цю стильну, красиву, надійну і довгострокову річ. Ручна модель, виготовлена для знаючих собі ціну чоловіків, здатна радувати своїх власників протягом декількох років.

Цінова політика

Розумна ціна на чоловічі портмоне є не останнім критерієм вибору. Дешевий варіант можна назвати практичним, оскільки його «термін придатності» нерідко вичерпується кількома місяцями. Але і занадто дорога модель насторожує. Ідеальним варіантом є якісний виріб, вироблене в одній з європейських держав, вартість якого буде дорівнює його оригінальності і якості. Вартість портмоне залежить від декількох факторів:

  • Якісне вироблення шкіри і дотримання технології пошиття кожної моделі.
  • Унікальність використовуваних матеріалів і фурнітури. Акуратність виготовлення.
  • Якість шкіри (сьогодні на ринку є чоловічі портмоне, виконані з класичної і м’якої шкіри).
  • Зручність експлуатації моделі.
  • Гармонійне поєднання дизайну з будь-яким стилем одягу.

Важливі тонкощі

Сьогодні величезною популярністю користуються вироби, виконані з натуральної шкіри. Більшість представників сильної статі віддають перевагу м’якій шкірі, яка має перед класичним варіантом деякі переваги. Так, портмоне, виготовлене з м’якої шкіри не піддається ні капризам зовнішнього середовища, ні часу, ні мінливості модних віянь. Чоловік, який зробив таке придбання, завжди буде виглядати стильно й елегантно. Також важливо відзначити наступні нюанси: в моделях вертикального виконання купюри поміщаються без необхідності їх згинання; в портмоне 2-ного складання грошові банкноти складаються вдвічі, а також є спеціальний відділ для зберігання чекової книжки. Портмоне передбачається поєднувати з класичним костюмом. На думку фахівців в області моди, моделі, що призначаються для зберігання грошей і документів, відмінно поєднуються з шкіряним одягом.

Наостанок

Більшість сучасних культових портмоне оснащені спеціальною кнопкової монетницьою, застібкою, а також спеціальною прозорою кишенькою для зберігання пропуску або фотокартки. Корисність цієї речі визначається великою кількістю функціональних відділів, завдяки яким людина має можливість гармонійного розсортування вмісту портмоне.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Автор публікації

Катерина Теплюк

Адміністратор
[adziner id='9']

Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *